شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹

بازخوانی اظهارات تاج‌زاده در توجیه رای به روحانی

مصطفی تاج زاده اسفند ماه ۹۵ گفته بود: اگر قرار بود نرخ دلار با همان رشد ۴۰۰ درصدی احمدی‌نژاد افزایش یابد هر دلار الان ۱۲ هزار تومان بود، سکه سه چهار میلیون بود، پراید به ۶۰ میلیون رسیده بود!

مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاربردی‌تر شدن دروس موجب پیشرفت صنعت در کشور می‌شود، گفت: مجلس انقلابی باید در تمامی زمینه‌ها انقلابی عمل کند.

کد خبر:19285 | بازدید: 445
تاریخ انتشار:۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۴۸ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
حجت الاسلام و المسلمین سید صادق محمدی وفایی:

کوهدشت پیرهن خواهد پوشید یا کفن؟

سرویس یادداشت و مقاله “کانون سبحان”؛ حجت الاسلام و المسلمین سید صادق محمدی وفایی: به نام خداوند جان و خرد سالها بود که کوهدشت بدون صنعت و آب و با خشک سالی های ممتد آه و ناله می کرد. نالیدن کوهدشت در قالب های متفاوتی نمایان شد . فقر اقتصادی چنان گلوها را فشار داد […]

2015-11-01_061618سرویس یادداشت و مقاله “کانون سبحان”؛ حجت الاسلام و المسلمین سید صادق محمدی وفایی:

به نام خداوند جان و خرد
سالها بود که کوهدشت بدون صنعت و آب و با خشک سالی های ممتد آه و ناله می کرد. نالیدن کوهدشت در قالب های متفاوتی نمایان شد . فقر اقتصادی چنان گلوها را فشار داد که برخی ها آرزویشان کارمند شدن دراداره ای شد.
عده ای از کشاورزان به فروختن زمین های کشاورزی روی آوردند.زمین فروختند و ماشین خریدند تا با جا به جایی بار و مسافری ، به ساحل زندگی برسند.اما تقدیر با تدبیرشان نساخت ماشین ها را با قیمت بالا خریدند و بازار خرید و فروش و بارکشی به رکود مبتلا شد. بندر امام خمینی «ره» خوب می داند چه تعداد از شهروندان کوهدشتی ماشین دار و مشتری بندر شده اند!
عده ای به جوانرود رفتند و از مغازه های رسمی آن شهر جاروبرقی و …خریداری کردند تا با فروختن آنها در تهران بزرگ، پول نانی در بیاورند اما توسط اداره مبارزه با کالای قاچاق به ضبط کالاها و جریمه های کلان دچار شدند.
عده ای غریب نشین و تهرانی شدند. شهرک قدس ، بومهن و رودهن و…نیک می دانند چه جمعیتی از کوهدشتی ها را پذیرا شده اند!
با این حال هر چند کوهدشت در حال احتضار بود ولی بسیاری از نامزدهای انتخاباتی مدعی نجات آن بودند.حافظه ها می گویند برای برخی از انتخابات ها، همچون شورای شهر و …افراد بسیاری ثبت نام کردند؟
اهل شهر می دانند چه مقدار از دیوارهای شهر با تصاویرنامزدهای انتخاباتی پوشانده شد؟! برای نمایندگی شهر هم کوهدشت نماینده چپ و راست و معتدل را تجربه کرد، ولی با این حال این شهر شهید پرور از حال احتضار خارج نشد!
اکنون که سیلی سیل، به گوش کوهدشت محتضر نواخته شده است ، تهرانی ها و عالی جنابان اجرایی نیز دریافتند که این شهر سیل زده و گرفتار در منجلاب فقر تا چه اندازه بدحال شده است.
دکترنوبخت در کوهدشت فرمودند: این چه زیرساختی است که با یک سیل و بارندگی اینگونه مردم به زحمت می افتند؟!
او فرمودند: «اگر ماجرای ناکامی ها و گرفتاری های مردم کوهدشت را به رئیس جمهور بگویم قطعاً منقلب خواهد شد»
جناب نوبخت! درویشی فقیر که لباس پاره بر تن داشت، بر در خانه بزرگی ایستاده و به وی گفت: اگر من بر در سرای تو بمیرم، با من چه می‏کنی؟
مرد گفت: تو را کفن می‏کنم و به گور می‏سپارم. درویش گفت ای خواجه امروز در زندگی مرا پیرهنی بپوشان وقتی مردم بی کفن به خاک بسپار. خواجه را از این سخن عبرتی حاصل شد و او را پیراهنی بخشید.
حال ای اعتدال محوران! امیدوارم منقلب شدنتان اقدامات لازم و متناسب با نیازهای شهر را به دنبال داشته باشد.به یقین اگر بر تن زار کوهدشت پیرهنی بپوشید بهتر از آن است کفنی بپوشید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.