جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:2676 | بازدید: 584
تاریخ انتشار:۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۴ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

گزارش تصویری از اجرای حکم تخریب دو طبقه از پاساژ علاءالدین +جزئیات

عملیات اجرای حکم قانونی تخریب طبقه منفی ۳ و طبقه هفتم پاساژ علاءالدین ساعت ۱:۴۵ بامداد روز جمعه انجام شد. عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه نیمه شب گذشته طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب شد، گفت: طبقه منفی سه نیز تخریب و به زودی به پارکینگ تبدیل می شود. به گزارش “کانون […]

عملیات اجرای حکم قانونی تخریب طبقه منفی ۳ و طبقه هفتم پاساژ علاءالدین ساعت ۱:۴۵ بامداد روز جمعه انجام شد.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران با بیان اینکه نیمه شب گذشته طبقه هفتم پاساژ علاءالدین تخریب شد، گفت: طبقه منفی سه نیز تخریب و به زودی به پارکینگ تبدیل می شود.

به گزارشکانون سبحان“؛ ابوالفضل قناعتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از ساعت یک بامداد روز جمعه، تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین آغاز شد، گفت: خسارت مغازه‌داران این طبقه بر عهده فرد متخلف یعنی علاءالدین است.

وی باید تمامی خسارت های ایجاد شده را بپردازد، زیرا ملکی را فروخته که قانونا متعلق به وی نبوده و باید در این زمینه پاسخگو باشد.

این عضو شورای شهر با تاکید بر اینکه سایر تخلفات این پاساژ از جمله ناایمن بودن آن به مرور زمان برطرف می شود، گفت: با شیب ملایم مشکلات این پاساژ را برطرف می کنیم.

قناعتی در پاسخ به اینکه چرا برخوردی که با پاساژ علاءالدین شد، با سایر پرونده های کلان کمیسیون ماده ۱۰۰ نمی شود، تصریح کرد: همه در برابر قانون یکسان هستند و اگر ما متوجه موضوعی مانند علاءالدین شویم، به آن ورود پیدا کرده و نمی گذاریم متخلفان به کار خود ادامه دهند.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران اضافه کرد: به جز تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی باید با عوامل شهرداری که به راحتی از کنار چنین ساخت و سازهایی غیرقانونی گذشته و آن را نادیده گرفته‌اند، برخورد شود. اگر شهردار ناحیه یا منطقه در زمان ساخت این طبقه اضافه با آن برخورد می‌کردند ما مجبور نبودیم نیمه شب تیم اجرایی را برای تخریب ببریم و مجلس شورای اسلامی، شورای شهر تهران و دیوان عدالت اداری را درگیر چنین موضوعاتی کرده و چنین هزینه ای را بپردازیم. به اعتقاد من، شهردار تهران باید چنین مدیرانی را که در رده های میانی قرار دارند در صورت مشخص شدن تخلف تا ابد از مسئولیت در شهرداری برکنار کند.

وی ادامه داد: اگر از همان ابتدا به راحتی از کنار این موضوع نمی گذشتیم و اجازه تخلف نمی دادیم، این نگاه که ما به مغازه‌داران این طبقه ظلم کرده ایم، در جامعه بوجود نمی آمد و گمان نمی کردند ما که اجرای حکم قانونی کرده ایم، ظالم هستیم و آنها که اجازه تخلف داده اند، انسان دوست هستند.

این عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که به نظر می آید شهرداری پس از کاهش منابع درآمدی اش از محل صدور پروانه ساخت، تمایل به کسب درآمد از محل تخلفات دارد، گفت: نمی توان چنین پیشگویی کرد، اما ما در مدیریت شهری با هر قانون‌شکنی برخورد جدی خواهیم کرد.

ساعت یک بامداد روز جمعه عوامل اجرایی منطقه ۱۱ به پاساژ علاءالدین رفته و حکم تخریب طبقه  هفت و منفی سه این پاساژ را اجرایی کرده‌اند.

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین