جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

FATF مغایر قوانین داخلی است/با آن مخالفم

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از مخالفتش با پیوستن ایران به کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با تأمین مالی تروریسم (FATF ) خبر داد.

فلسطین محور وحدت دنیای اسلام است/هدف آمریکا حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی بر ملت می باشد

امام‌جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف آمریکا و دشمنان حذف بساط هسته‌ای ایران و فشار اقتصادی، روانی و عملی بر روی ملت است.

کد خبر:336 | بازدید: 24
تاریخ انتشار:۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

یادداشت وحید یامین پور در دفاع از حاج محمود کریمی

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/حالا اصحاب فتنه به ترور شخصیت مشغولند. عروسی گرفته اند با اخبار ما. رفقای ساده ی ما هم برایشان داریه و تنبک میزنند! سایتهای اسرائیلی و داخلی های کینه توز سرخط ماجرا ها هستند.[…] به گزارش کانون سبحان کوهدشت/در این کلیپ، حجت‌الاسلام قرائتی خاطره جالبی از ازدواج دختر یک رفتگر با […]

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/حالا اصحاب فتنه به ترور شخصیت مشغولند. عروسی گرفته اند با اخبار ما. رفقای ساده ی ما هم برایشان داریه و تنبک میزنند! سایتهای اسرائیلی و داخلی های کینه توز سرخط ماجرا ها هستند.[…]

به گزارش کانون سبحان کوهدشت/در این کلیپ، حجت‌الاسلام قرائتی خاطره جالبی از ازدواج دختر یک رفتگر با یک پسر پولدار بیان می‌کند.


 

وحید یامین پور فعال اصولگرا و مجری سابق برنامه دیروز ، امروز ،فردا در مطلبی با تیتر “فوقش اسم محله چیذر را میگذاشتیم «محمود آباد«! ” ،که آن را در فضای مجازی منتشر کرد با یادآوری یک خاطره به دفاع از محمودکریمی مداح معروف تهران پرداخته و بر لزوم حمل سلاح توسط وی برای دفاع ازخودش تاکید کرد.

یامین پور نوشته است :

فوقش اسم محله چیذر را میگذاشتیم «محمود آباد«

 

 

زمانی که برنامه زنده داشتم مرتباز طرف عده ای تهدید به قتل می شدم. جریان سبز رسماً با هک کردن ID بخشی ازاطلاعات خصوصی ام را در فضای اینترنت منتشر کرد. طوریکه گاهی تماس تلفنیهای تهدید آمیزی از تلفن های عمومی داشتم. بعد از مدتی تهدیدکردند که آدرسمحل سکونتم را دارند و خانواده ام را آتش می زنند. منزل ما طبقه ی اول بود وشیشه های اتاق خوابمان به کوچه باز میشد. ناچار بودم هروقت از خانه خارجمی شوم خانواده را با خود ببرم و منزل اقوام بگذارم. بعد از مدتی موفق شدمبه طبقه ی چهارم نقل مکان کنم تا امنیت مان بیشتر شود. تهدیدها که بیشتر شدیکی از نهاد های امنیتی به من توصیه هایی کرد و یک ابزار دفاع از خود رابه من داد که در ماشینم حمل کنم(البته ابزار سرد! و الحمدلله هیچ وقت نیازنشد که استفاده کنم). مدتی بعد تماس گرفتند و گفتند مدتی اصلا پشت فرماننشین و رانندگی نکن. ماجرا این بود که سگ های هار ضد انقلاب دست بکار شدهبودند و برخی رفقای ما را مجروح کرده بودند. برخی جوان های مسجد که ازماجرای تهدیدها اطلاع داشتند تصمیم گرفتند که نوبتی تیم های حفاظت بگذارندکه من قبول نکردم.
خب حالا وضعیت کسی مثل حاج محمود کریمی چگونه است؟ چند سال پیش – همان ایامفتنه – یک روز حاج محمود موبایلش را به من نشان داد . برخی شماره هایناشناس را علامت گذاری کرده بود. مزاحم هایی که دست از سرش بر نمی داشتند. اوضاع اینچنین است. اطرافمان هستند ضد انقلابهایی که از اول انقلاب تا حالادست کم ۱۸ هزار نفر را کشته اند. کاش نهادهای امنیتی خشونت ها و تسویهحساب ها و خونریزی های جریان های کینه ای و عصبانی ضدانقلاب – به خصوصجریان فتنه – را بازگو کنند.
خدا شهادت در راهش را نصیب ما بگرداند.


پ ن: حالا اصحاب فتنه به ترور شخصیت مشغولند. عروسی گرفته اند با اخبار ما. رفقای ساده ی ما هم برایشان داریه و تنبک میزنند! سایتهای اسرائیلی وداخلی های کینه توز سرخط ماجرا ها هستند. همانها که درباره ی فسادهای سرشارخانواده های بانفوذ و چهره های سیاسی شان لام تا کام حرف نمی زنند. هرکسخطایی کرده خودش در سیستم قضایی – که مابه آن اعتماد داریم – پاسخگو خواهدبود. این یعنی ما اشتباه کسی را توجیه نمیکنیم. ولی رفقا چشم از رذالتهایرسانه های معاند برندارند. آنها امّ الفسادند

 

 

منبع: عقیق

 

درج: حمید آدمی/کانون سبحان کوهدشت

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین