چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

بیانیه دبیرخانه کانون های مساجد لرستان به مناسبت۲۲ بهمن۹۵

به گزارش «کانون سبحان»؛ در این بیانیه دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، آمده است:۲۲ بهمن یادآور حادثه بزرگی است که در بهمن ماه سال ۵۷ در سایه وجدان بیدار ملت و با تکیه بر اصل ولایت محوری، دنیای استکبار و استبداد را در دهم شکست و با شعار آزادی، استقلال و جمهوری […]

کد خبر:2852 | بازدید: 90
تاریخ انتشار:۰۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

۲۵۰ واحد خواهران درکانون فرهنگی وهنری مساجد لرستان راه اندازی شده است.

  به گزارش“کانون سبحان“، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۹ بهمن) در گردهمایی مسئولان واحدهای خواهران، کانون های فرهنگی و هنری مساجد دورود و بروجرد، اظهار کرد: زنان نقش به سزایی در تقویت فرهنگ جامعه دارند.       وی، افزود: زنان به عنوان نیمی […]

 

به گزارشکانون سبحان“، حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، امروز(۹ بهمن) در گردهمایی مسئولان واحدهای خواهران، کانون های فرهنگی و هنری مساجد دورود و بروجرد، اظهار کرد: زنان نقش به سزایی در تقویت فرهنگ جامعه دارند.

 

 

 

وی، افزود: زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه  و نقش بی بدیلی که در  کانون خانواده ها دارند، می توانند در تقویت فرهنگ جامعه موثر باشند.

 

 

 

حجت الاسلام موسوی، تصریح کرد: هم اکنون از بین ۳۳۸ کانون فرهنگی وهنری مساجد استان لرستان واحد خواهران در تعداد ۲۵۰ کانون فرهنگی و  هنری این استان راه اندازی شده است.

 

 

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان لرستان، بیان کرد: جذب زنان و دختران به مساجد، تقویت برنامه های مسجد با محوریت خانواده و زنان و دختران و سازماندهی اوقات فراغت زنان و دختران از اهداف اصلی راه اندازی واحد خواهران در کانون های فرهنگی و هنری مساجد است.

 

 

 

وی، ادامه داد: مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان و تلاش برای ارتقای بصیرت و توانمندی زنان و دختران در برابر دسیسه های دشمنان از دیگر اهداف ایجاد واحد خواهران در کانون های فرهنگی و  هنری مساجد است.

 

 

 

حجت الاسلام موسوی، خاطرنشان کرد: واحد خواهران کانون های فرهنگی و هنری مساجد، تلاش خواهد کرد مسائل مورد نیاز حوزه زنان و دختران با محوریت مساجد به آنان آموزش داده شود.

منبع:شبستان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین