جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی عربستان سعودی اتفاق افتاد

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حمله نظامی به سوریه با پشتیبانی مالی وهابیان عربستان سعودی اتفاق افتاد.

خروج از برجام به حیثیت آمریکا لطمه سنگین خواهد زد

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: حیثیت آمریکا در صورت خروج احتمالی از برجام لطمه سنگین خواهد خورد.

کد خبر:26430 | بازدید: 422
تاریخ انتشار:۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۸ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
طی بیانیه ای در آستانه ی انتخابات دهمین دوره مجلس اسلامی مطرح نمود؛

امامی راد:خرسندم ،در مسیر اصولگرایی،لغزش و خطایی نداشته ام./اصولگرایی یعنی زنده نگه داشتن انقلاب و رهبری/ بریدگان از جریان اصولگرایی بید های لرزانی هستند که با کوچکترین باد های پاییزی سر خم کرده و می شکنند/سودای فرمانروایی «شهر ری» سرابی بیش نیست!

بسم الله الرحمن الرحیم (فَأَمَّا الَّذِينَ في قُلُوبِهِمْ زَيْغٌ فَيَتَّبِعُونَ مَا تَشَابَهَ مِنْهُ ابْتِغَاء الْفِتْنَةِ وَابْتِغَاء تَأْوِيلِهِ) آل عمران۷ آخرین سخن… روی سخنم با هم سنگرانی است که از روی اجبار یا اختیار عنان بصیرت و حریت را باخته و سنگر مقدس و محکم اصولگرایی را رها کرده،به اغیار پیوستند. هم سنگرانی که باعبور از […]

علي امامي رادبسم الله الرحمن الرحیم

(فَأَمَّا الَّذِينَ في قُلُوبِهِمْ زَيْغٌ فَيَتَّبِعُونَ مَا تَشَابَهَ مِنْهُ ابْتِغَاء الْفِتْنَةِ وَابْتِغَاء تَأْوِيلِهِ) آل عمران۷

آخرین سخن…

روی سخنم با هم سنگرانی است که از روی اجبار یا اختیار عنان بصیرت و حریت را باخته و سنگر مقدس و محکم اصولگرایی را رها کرده،به اغیار پیوستند.
هم سنگرانی که باعبور از شعار “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند ” در بحرانی ترین و حساس ترین شرایط سیاسی کشور” ولی فقیه” را تنها گذاشته راه را برای نفوذ اندیشه هایی که ریشه در غرب دارند مهیا نمودند.
خرسندم و خشنود که در مسیر اصولگرایی که تفکر غالب برای اعتلای انقلاب اسلامی است لغزش و خطایی نداشته یاخروجی که موجب ندامت وپشیمانی یا نکوهش شود و مردانه و شکیبا تمام ناملایمات و سختی ها و جفا هایی که عموما از سوی رقبای به ظاهر اصولگرا برایم حادث میشد با جان و دل خریدار شده ولی هیچگاه حاضر به بی مهری به این جریان ارزشی نشدم.
اما ای هم سنگران قدیم ! گمان میکردید با خروج از اردوگاه اصولگرایی مرا خواهید شکست و با پیوستن به اردوگاهی که جز تخریب و تباهی و سیاهی محصولی برای انقلاب نداشته است سهمی خواهید برد و بهره ای که با آن مقام و متاعی نصیب تان شود و گمان میکردید با پشت کردن به اصولگرایی و رفتن های اندک و البته حقیرانه ی خود مردمی را به دنبال میکشانید اما دیدید که این گونه نشد ، مشاهده کردید که مردم غیرتمند و اصولگرای شهرمان در همایش حامیان ولایت و حمایت از این سرباز حقیر با کاروانی طویل از سه راهی خوشنام وند تا ستاد انتخاباتی واخیرا در آخرین همایش رسمی که در طوفانی ترین شرایط جوی و زیر باران شدید و تند باد های سرد، چگونه این خادم حقیر را مرهون لطف و عنایت خود نموده و حماسه ای خلق کردند تا بگویند بریدگان از جریان اصولگرایی بید های لرزانی هستند که با کوچکترین باد های پاییزی سر خم کرده و میشکنند آنان آمده بودند تا بگویند اصولگرایی یعنی زنده نگه داشتن انقلاب ،رهبری ،ارزش ها و اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه.
شمارا چه شده ،که این گونه مرعوب و منفعل ومغلوب به آغوشی پناه بردید که بیش از سی سال برای پس راندن آن مجاهده کرده ایم.
به دامان کسانی خزیده اید که هنوز پیامک های تحریم انتخابات سال ۹۰ آنان از گوشی هایمان محو نشده است.
کار از موعظه گذشته است! شمارا نهیب و هشدار میدهم که ماندن بر تصمیم ناروای خود و اصرار بر لجاجت و خود کامگی ،یعنی تلاش و اقدام عملی برای تضعیف پایگاه ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است شما با شکاف در اردوگاه اصولگرایی همان حکایت مختار ثقفی و آل زبیر را تکرار کردید، آنگاه که مختار به یاران و هم اندیشان و هم کیشانش گفت که مزد پیوستن شما به آل زبیر سر ها یتان است اما آن ها وقعی ننهادند و در پایان سرهایشان بر باد رفت.
هم سنگران و یاوران قدیمی اصولگرایی ! به شما هشدار میدهم در آن اردوگاه غنیمتی برای شما حاصل نمی شود و کلاهی از آن نمد در نمی یابید و سودای فرمانروایی “شهر ری” سرابی بیش نیست پس تا فرصت باقی است برگردید نه برای وحدت و پیوستن  با من ، بلکه برگردید و حول خیمه ی شیخی که خود را صادق نامید و در مسجد خدا سوگند یاد نمود و برای اصولگرایی خطبه خواند و تمکین به نتیجه ی آن قرعه را واجب و استنکاف از آن را خروج از اصولگرایی نامید و بر خلاف سوگند شرعی نقض عهد نمود و آیات وحی را نادیده انگاشت واز  اصولگرایی عبور کرده و سیلی بر صورت اصولگرایی نواخت و دل تمام نیرو های ارزشی و اصولگرایان را با رفتار و کردار خود خون نمود جمع گردید و وزیر خیمه ی آن شیخ پیمان شکن گرد آمده و مردانه در جریان اصولگرایی باقی بمانید و رقابت کنید که ماندن در این میدان هر چند نتیجه اش شکست باشد از پیوستن به اصحاب اصلاحات شرافتمندانه تر و برتر است.
به آقایان هشدار میدهم نگذارید مقابل قرآن و نظام اسلامی روسیاه شوید زیرا بعدا راهی برای بازگشت به دامان اصولگرایی برایتان باقی نمی ماند.
اینجانب علی امامی راد ، در پیشگاه خدای بزرگ و ملت شریف افتخار میکنم که لحظه ای در دفاع از اندیشه های بلند ولایت مطلقه فقیه و جریان بزرگ اصولگرایی غفلت نکرده ، علی رغم شرایط ناگوار مالی ومعیشتی و علیرغم حضور و معاشرت با دولتمردان سازندگی ،اصلاحات و دولت عدالت محور و امکان استیلای بر منافع مادی هیچگاه بر روی اصول و ارزشها معامله و دلالی نکرده ام و گواه این ادعا ،اعتراف تمام دوستان و رقبای سیاسی و حتی مردم شرافتمند کوهدشت و رومشگان در اذعان به پاک دستی و پاک اندیشی این خادم حقیر است ،اگر این گونه نبود اعتماد و اقبالی برای سه دوره نمایندگی این مردم شریف حاصل نمی شود .
اکنون که به حول و قوه ی الهی اقبال عمومی را به سوی جریان بزرگ اسلامی وارزشی یعنی خط فکر تقویت انقلاب اسلامی یا همان اصولگرایی میدانم
ازباب وسیع دلسوزی به شماتوصیه می کنم با رجوع به اصل صداقت وبصیرت به دامان اصولگرایی باز گردید و به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی توجه کنید که فرمود: «آمریکایی‌ها به این انتخابات چشم طمع دوخته‌اند.» آن‌ها می‌خواهند «عنصر نفوذی را وارد مجلس کنند.» آن وقت آن عنصر «مثل موریانه از داخل میجَود و پایه‌ها را سست میکند» تا در ایران تغییرات مورد نظر دشمنان انجام شود. ”
توصیه میکنم این حبل المتین الهی را رها نکنید که رهیدن از این حبل المتین تضعیف گفتمان ولایت مطلقه فقیه ،تسهیل برای نفوذدشمن و تقویت جبهه ای است که مهر شناسنامه ی آن هنوز از فتنه ی ۸۸خشک نشده است
آخرین سخنم با شما ای است که اصولگرایی حیاط خلوت ندارد
اصولگرایی، استخوان میخواهد که بمانید و تحمل کنید
اصولگرایی را با وصول گرایی اشتباه نگیرید
پس بازگردید وبر  اصل و اصول انقلاب اسلامی استوار بمانید
اگر اصرار بر اقبال عمومی دارید وارد کارزار شوید و برای تسخیر قلوب رقابت کنید که این از تصمیم ناپسند شما پسندیده تر و شکست در میدان اصولگرایی بسی والاتر و برتر از پیوستن به جریان اصلاح طلبی است.
بدانید که ما طوفانیم و طوفان ،طومار هرگونه خیمه شب بازی را درهم می پیچد پس در این وانفسای هشدار بازگردید که به فضل الهی پیروزی با ماست…

علی امامی راد
نامزد اصولگرای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دیدگاه ها (2 دیدگاه)


  1. اصولگرا

    باسلام خدمت نماینده ۱۲ساله شهرستان کوهدشت که ما هر چه داریم از پیشرفت و توسعه مرهون زحمات چندساله ایشان است.
    آقای سناتور معنای شما از اصولگرایی چیست؟آیا شما اعتقادی به قانون دارید؟اعتقادی به تلاش برای جوانان شهر ات دارید؟کدام قدم مثبت شما در آن ۱۲ سال،شمارا راضی به بازگشت به صحنه انتخابات نموده است؟!براستی با چه رویی بازهم درب منازل مردمان نیک اندیش این دیار می روید؟!به پاس کدام خدمت خود را محق مجلس ونمایندگی می دانید؟به پاس فاتحه خوانی ها یا بریدن نان افراد تحت پوشش کمیته امداد و یا…..
    فکر نکنید مردم بی عدالتی های شما را فراموش کرده اند و تنها به صرف اصولگرا بودن بازهم با طناب پوسیده شما به چاه میروند!!!ادعایی که جز برای جمع آوری آرا از طرف شما نیست.


  2. امیرحسین ج

    با سلام و تشکر از امامی راد شما در دوره ای که رد صلاحیت شدید به برخی اصولگریان رقیب گفتید شما هاهمیشه مخالف من بودید و اگر یک روزی درخصوص من تجدید نظر کنید باید در وجود خودم شک کنم چطور شد این دوره با همین اصوگرایان ائتلاف کردید ما هم در صداقت گفتار شما شک کردیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین