جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تکذیب تغییر آیت‌الله جنتی از دبیری شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان هرگونه گمانه‌زنی درباره تغییرات در شورای نگهبان را رد کرد.

هدف کنوانسیون بین المللیCFT، تهدید امنیت اقتصادی کشورمان است

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: هدف کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم موسوم به CFT، تهدید امنیت اقتصادی و شناسایی وضعیت مالی کشورمان است.

کد خبر:49199 | بازدید: 428
تاریخ انتشار:۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱:۲۵ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

مطالبه گری؛ یکی از حلقات مفقوده ی جریان ساز در پیشرفت و بالندگی جامعه ی ما

بدون شک مردم به عنوان یکی از مولفه های اساسی قدرت حکومت در جوامع مختلف نقش و تأثیر بسزایی در کنار حاکمیت و دولت برای رشد و پیشرفت همه جانبه ی جامعه ی خود ایفا می کنند.

سرویس یادداشت و مقاله «کانون سبحان»؛ رضا نور علی/ بدون شک مردم به عنوان یکی از مولفه های اساسی قدرت حکومت در جوامع مختلف نقش و تأثیر بسزایی در کنار حاکمیت و دولت برای رشد و پیشرفت همه جانبه ی جامعه ی خود ایفا می کنند.
برخوردار بودن از روحیه ی مطالبه گری،یعنی پیگیری آگاهانه و مستمر خواسته های فردی و اجتماعی خود و دیگران(جامعه) از طریق واکنش هوشمندانه نسبت به وضع موجود و کاستی های کنونی.
متاسفانه با گذشت قریب به چهل سال از عمر نظام اسلامی مان، شاهد عقب افتادگی ها و نارسایی هایی در بخش های مختلف تشکیل دهنده ی پیکره ی جامعه مان می باشیم. دیار و وطن ما کوهدشت؛ که سرشار از استعداد های گوناگون انسانی و غیر انسانی است، نیز از توسعه نیافتگی در امان نبوده و لذا زمان آن فرا رسیده است که با استفاده از ظرفیت عظیم مردمی خصوصا نخبگان، در فکر ایجاد یک جریان جهت دهنده ی فعال با محوریت و پیش قراولی نخبگان و رسانه ها ی عمومی در جهت تبدیل خواسته های مردم به یک گفتمان رایج در سطح جامعه باشیم.
بدیهی است مادامی که عامه ی مردم و خصوصا نخبگان، خود را تافته ای جدا بافته از جامعه در نظر گرفته و فقط مسئولین را موظف به انجام کار بدانند، وضع ما به همین منوال کنونی خواهد بود که همگی از آن اطلاع داریم.
و اما سند آمایش شهرستان
برای رشد و توسعه ی مناطق مختلف کشور در سطح ملی و منطقه ای اسنادی تدوین شده است که دورنمای وضعیت آتی را ترسیم می کند. یکی از این اسناد، سند آمایش شهرستان هاست،که خوشبختانه برای شهرستان کوهدشت نیز تدوین گشته است؛ لذا می طلبد که همه صاحب نظران همگام با مسئولین امر سند مذکور را در حوزه های مختلف از طریق تشکیل کمیسیون های مختلف مورد بررسی قرار داده و اولویت های ضرب الاجلی را بازتعریف کنند؛ ان شاءالله که کارگشا باشد.

دیدگاه ها (۱ دیدگاه)


  1. علی شرفیان

    ازمطالب روشن فکرانه ی شماتشکرمیکنم جالب وخواندی میباشد_پیش بسوری رشدوتعالی بهترکشورعزیزمان ایران

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین