سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶

اعزام اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان به اندیشه های آسمانی

به گزارش کانون سبحان حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان امروز(۱۱ شهریور) درجمعی از خبرنگاران، گفت: دهمین دوره اندیشه های آسمانی با مخاطب ویژه ترکیبی، از بین فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.   وی با بیان اینکه امسال دهمین دوره طرح اندیشه های آسمانی […]

حجت الاسلام موسوی:کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگر مقابله هجمه های دشمنان هستند.

به گزارش «کانون سبحان»؛ حجت الاسلام سید علی موسوی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان در گفت و گو با  شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه مهم دینی، انسان سازی و تربیت است. وی با بیان اینکه مقابله با […]

کد خبر:25358 | بازدید: 826
تاریخ انتشار:۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۴۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

مصاحبه ای کوتاه و خواندنی با محمد آزادبخت و حسن شاهرخی قبادی/ پایبندی حجت الاسلام شاهرخی قبادی بر عهد خود با امامی راد

به گزارش «کانون سبحان»؛ به نقل از میرملاس نیوز، دیروز رسانه های شهرستان کوهدشت از حمایت و بیعت حسن شاهرخی فرزند حجت الاسلام شاهرخی نماینده پیشین مردم شهرستان خبرها و تصاویری منتشر کردند ؛ سرویس سیاسی میرملاس برآن شد در همین راستا مصاحبه ای هرچند کوتاه و مختصر با جناب محمدی آزادبخت و مهندس شاهرخی […]

به گزارش «کانون سبحان»؛ به نقل از میرملاس نیوز، دیروز رسانه های شهرستان کوهدشت از حمایت و بیعت حسن شاهرخی فرزند حجت الاسلام شاهرخی نماینده پیشین مردم شهرستان خبرها و تصاویری منتشر کردند ؛ سرویس سیاسی میرملاس برآن شد در همین راستا مصاحبه ای هرچند کوتاه و مختصر با جناب محمدی آزادبخت و مهندس شاهرخی داشته باشد که در ادامه آمده است :

به گزارش «کانون سبحان کوهدشت»؛شایان ذکر است که این مصاحبه به تمام شایعات پایان داد و ثابت نمود که حجت الاسلام شاهرخی قبادی همچنان بر نتیجه قرعه کشی بین وی و  علی امامی راد پایبند است و نظر حسن شاهرخی قبادی در اعلام حمایت از محمد آزادبخت یک نظری صرفا شخصی و از جانب خود می باشد و نه از جانب پدر وی.

* در سالهای اخیر تفکر نادرستی در برخی جریانات سیاسی القاء شده است که اصلاح طلبان به اصول پایبند نیستند نظر شما در این مورد چیست  ؟

آزادبخت : خوشنودم که از همان روزی های ابتدای انقلاب، خود را متعهد به حفظ ارزش ها دانسته ام. و ارزش های چون آرمان های اصیل انقلاب و شهدای گرانقدر و تبعیت از مقام معظم رهبری را همواره سر لوحه کارهای خود دانسته ام.

* نظر شما در مورد حجت السلام علی شاهرخی قبادی چیست؟

آزادبخت : گرچه حاج آقای قبادی متعلق به طایفه ی شریف و بزرگ اولاد قباد هستند ولی حقیقتا برای همه ی مردم کوهدشت محترم و ایشان را  انسان صادق و سالمی می شناسند. انسانی که صادقانه و خالصانه در طول دوره نمایندگی اش در مجلس، در جهت تصویب طرح های بزرگی قدم برداشت اما متاسفانه پس از ایشان به دلایل مختلف پیگیری خوبی به عمل نیامد و حتی بعضی از این طرح ها نیز به طور کامل تعطیل شد.

 IMG_9750

* جناب آقای مهندس شاهرخی  ؛ در روزهای اخیر مانده با ۷ اسفند  حمایت شما از جناب محمدی آزادبخت از خبرهای مهم رسانه های شهرستان بود ؛ دلیل اعلام حمایت از ایشان چه بود ؟

شاهرخی : پس از ائتلاف جریان اصولگرایی پدرم حجت الاسلام شاهرخی قبادی همانگونه که در بیانیه ی ایشان نیز آمده است نتیجه ی قرعه کشی را پذیرفته اند و نسبت به آن پایبند می باشند ؛ لکن به شرح منعکس در برخی رسانه های محلی و شبکه های مجازی حواشی بعد از قرعه کشی و رفتارهای سبک برخی از حامیان امامی راد در داخل و خارج مسجد امام حسین (ع) موجبات ناراحتی و نارضایتی دیگر اصولگرایان را به دنبال داشت که به دلیل بی توجهی نسبت به آسیب به عمل آمده و عدم مدیریت آن موضوع تبدیل به اعتراض و واکنش شدید بخش زیادی از اصولگرایان شهرستان گردید و نتیجتاً تا کنون عده ای به تشخیص خود به کاندیدای خاصی بیعت کردند که رای دادن به ایشان با اهداف ائتلاف اصولگرایان مغایرت داشت و دارد و برخی نیز در فکر رای دادن به سایر کاندیداهای موجود می باشند ؛ بنده نیز در مقام انتخاب اصلح از جناب محمدی آزادبخت که وی را در شرایط کنونی خیرالموجودین تشخیص داده و اعلام حمایت نموده ام و می نمایم ، خصوصا که ایشان  پیگیر اقدامات و پروژه های عمرانی مصوب شده ی زمان حاج آقا قبادی مانند سد معشوره هستند و قبلا نیر شاهد بودیم که در تشکل های مردمی که برای حمایت از احداث سد معشوره  تشکیل شده بود جدیت و پیگیری های ایشان و دوستانشان برای همگان ثابت شده است .

* اقبال عمومی را از جناب محمدی آزادبخت در روزهای اخیر را چگونه می بینید ؟

شاهرخی :هرچند پیش بینی نتیجه ی انتخابات در شرایط فعلی غیرممکن است اگر همین تجمعات انتخاباتی روزهای اخیر و موج ایجاد شده  و بطور مثال همین حضور حامیان ایشان  در راهپیمایی ۲۲ بهمن را ملاک قرار دهیم   قطعا ایشان نفر اول  خواهند بود.

* نظر شما در مورد جریان اصلاح طلبی چیست ؟ 

شاهرخی : هرچند که بنده و خانواده ام همگی در دسته بندی اصولگرایان هستیم ؛ نظر منفی در مورد جریان اصلاح طلبی ندارم آن چیزی که در واقع نقاط منفی در جریانات سیاسی اعمال و رفتار افراطی اشخاص می باشد که در تمام تشکل های و گروههای سیاسی کشور ممکن است وجود داشته باشد و مختص به یک جریان خاص نیست .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین