شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

با این سامانه به جمع راهپیمایان مجازی روز قدس بپیوندید

به دلیل محدودیت در برگزاری راهپیمایی روز قدس، امسال راهپیمایان می‌توانند به صورت مجازی در راهپیمایی شرکت کنند.

کمپین روز جهانی قدس همراه با گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان

کمپین روز جهانی قدس همراه با گروه‌های مقاومت و آزادگان جهان با هشتگ‌های #القدس_درب_الشهداء و #FlyTheFlag برگزار خواهد شد.

کد خبر:52493 | بازدید: 458
تاریخ انتشار:۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲:۴۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

حکایت اداره‌ای با دو رئیس؛ “من ابلاغ دارم کلید ندارم و او کلید دارد و ابلاغ ندارد

در اتفاقی نادر آموزش و پرورش شهرستان پلدختر دو رئیس دارد و هیچکدام هم حاضر به ترک سمت خود نیستند!

به گزارش«کانون سبحان»؛ در ادامه عزل و نصب مدیران آموزش و پرورش‌ در شهرهای لرستان، مدیر آموزش وپرورش پلدختر در روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه جاری برکنار و مدیر جدید معرفی شد اما مدیر قبلی بنا به دلایلی حاضر به ترک سمت خود نیست و مدیر جدید هم برای پست خود آمده است!

معارفه مدیر جدید آموزش وپرورش در حالی در سکوت کامل خبری و بدون حضور  امام جمعه وفرماندار پلدختر با حضور سرپرست معاونت آموزش وپرورش لرستان برگزار شد که رضا  شاهمرادی تودیع و عزت الله بیرانوند معارفه شد که این تودیع ومعارفه در همان ساعات اولیه مورد انتقاد فرماندار پلدختر قرار گرفت و او این معارفه را فاقد وجاهت قانونی عنوان کرد.

حالا این دو مدیر آموزش و پرورش یکی ابلاغ تازه از خدانظر دریکوند مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان و دیگری حمایت دستیاری فرماندار پلدختر را دارد و امروز هر دو مدیر در اتاق مدیریت آموزش وپرورش پلدختر حضور پیدا کردند.

مدیر قبلی کلیدهای اتاق را با خود برد

رضا شاهمرادی رئیس آموزش وپرورش پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر اظهار داشت: من از وزارت آموزش وپرورش، استانداری، فرمانداری پلدختر وحراست اداره کل آموزش وپرورش به عنوان مدیر آموزش وپرورش پلدختر ابقا شده و طبق حکمی که در دست دارم در محل کار خود حاضر شده‌ام و آقای بیرانوند هم از مدیر کل آموزش وپرورش لرستان حکم گرفته و طبق آن حکم در آموزش وپرورش حضور دارد.

وی افزود: درحال حاضر هردو درمحل آموزش وپرورش حضور داریم تا ظهر تکلیف مشخص می‌شود که چه کسی بماند وچه کسی برود!

عزت الله بیرانوند رئیس جدید آموزش وپرورش پلدختر در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ابلاغ من از ۳۰ بهمن ماه از مدیر کل آموزش وپرورش لرستان به عنوان ریاست آموزش وپرورش پلدختر صادر شده ودر همان روز ساعت یک بعد از ظهر مراسم معارفه در محل آموزش وپرورش پلدختر برگزار شد ولی مدیر قبلی کلیدها را به من نداد وگفت کلیدهای اتاق ریاست و وسایل را فردا برای شما می‌آورم ولی آنها را به من تحویل نداد و از ۳۰ بهمن ماه تا امروز کلیدهای اتاق ریاست دست ایشان است.

مدیر جدید بلاتکلیف

وی افزود: من امروز به محل کار خود مراجعه کرده ولی اتاق ریاست بسته وکلیدهای آن دردست مدیر قبلی است ومن الان که ساعت ۱۰٫۴۵ دقیقه است در اتاق حراست نشسته‌ام مدیر قبلی هم آمد و اتاق را باز کرد وگفت که حکم  من به مدیر آموزش وپرورش پلدختر ابقا شدم ودر محل کار حضور پیدا کرده‌ام که من به او گفتم باید حراست یا مدیر کل حکم را ابقا کنند وبه همین دلیل اتاق ریاست را بسته ودر حال حاضر هردو در آموزش وپرورش هستیم.

رئیس جدید آموزش وپرورش پلدختر عنوان کرد: من ابلاغ دارم کلید ندارم و او کلید دارد و ابلاغ ندارد! در حال حاضر بلا تکلیف مانده‌ام مراجع قانونی در حال رایزنی درباره این موضوع هستند ولی رئیس قبلی تمرد می‌کند و کلیدها اتاق  ریاست را تحویل نمی‌دهد واز روز معارفه تا امروز کلیدهای اتاق ریاست دست ایشان است.

وی بیان کرد: من به دنبال پست و مقام نیستم وبراساس اعتمادی که مدیر کل به من داشته و بخاطر دانش آموزان پلدختربه اینجا آمده و تابع قانون بوده وهرچه مراجع قانونی اعلام کنند با دیده منت می پذیرم چه مدیر باشم وچه نباشم مهم نیست هدف من خدمت رسانی به مردم است به قول شهید بزرگوار بهشتی ما شیفتگان خدمت هستیم نه تشنگان قدرت !

معارفه رئیس جدید قابل قبول نیست

بیرانوند تصریح کرد: رئیس قبلی اصرار دارد که منتظر فکس ابقای خودش است ولی معلوم نیست از کجا فکس می‌خواهد بیاید وچه مرجع قانونی می‌خواهد حکم و ابلاغ من به عنوان رئیس آموزش وپرورش را مستقیم لغو کند.

فرماندار پلدختر نیز پیش از این در مورد این اتفاق اظهار داست: معارفه رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان پلدختر بدون هماهنگی با فرمانداری بوده  و قانونی نیست؛ بر اساس قانون همه عزل و نصب‌ها در یک شهرستان باید با هماهنگی فرماندار باشد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.