سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷

جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ است

فرمانده سپاه ناحیه کوهدشت گفت:جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ است

بی‌اعتمادی جهانی به آمریکا از دستاوردهای مهم برجام

امام‌جمعه موقت شهرستان کوهدشت گفت: بی‌اعتمادی جهانی به آمریکا یکی از دستاوردهای مهم برجام به شمار می‌رود.

کد خبر:55479 | بازدید: 143
تاریخ انتشار:۰۱ تیر ۱۳۹۷ - ۸:۴۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
امام‌جمعه کوهدشت:

قوه قضائیه از ورود به بازی‌های سیاسی و جنجال‌ها پرهیز کند / لزوم مهار گرانی و تنظیم بازار

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد: انسان بایستی به سمت دین حرکت کند و نسبت به حفظ دین حریص بوده و حقیقت آن را بشناسد زیرا اگر جامعه متدین نباشد و به‌سوی دین نرود حکومت دینی بر آن سنگین خواهد بود. وی نامه اخیر […]

به گزارش کانون سبحان از کوهدشت، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان عنوان کرد: انسان بایستی به سمت دین حرکت کند و نسبت به حفظ دین حریص بوده و حقیقت آن را بشناسد زیرا اگر جامعه متدین نباشد و به‌سوی دین نرود حکومت دینی بر آن سنگین خواهد بود.

وی نامه اخیر برخی از اصلاح‌طلبان در مورد مذاکره با ترامپ را شرم‌آور خواند و گفت: عده‌ای اصلاح‌طلب تندرو، خیانت‌کار و انگشت‌شمار گفته‌اند که همانند کره شمالی با ترامپ مذاکره کنیم واقعاً ننگ‌آور است زیرا چنگال آمریکا آغشته به خون مظلومان است و این خیانت به خون شهدا است حتی سران اصلاح‌طلب به‌شدت این افراد را محکوم کرده‌اند.

امام جمعه شهرستان کوهدشت ضمن اشاره به لزوم مهار گرانی و تنظیم بازار اظهار داشت: منابع ارزی به‌اندازه کافی موجود است بایستی از افزایش غیرواقعی اجناس جلوگیری شود، حضرت آقا در روز عید فطر وظایف آحاد را مشخص کرد و فرمود جنگ امروز جنگ اقتصادی است.

وی ضمن تبریک هفته قوه قضاییه تأکید کرد: هفته قوه قضائیه حقیقتاً هفته عدالت نیز است این قوه مستقل است و بایستی داد مظلوم را بستاند و از ورود به بازی‌های سیاسی و جنجال‌ها پرهیز کند.

طهماسبی با اشاره با اول تیرماه سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، عنوان داشت: مبلغین اسلامی ستارگان درخشان علم و فضلیت هستند و وظیفه دینی خود را انجام می‌دهد و حقایق را روشن می‌سازند.

وی اشاره‌ای به مسائل منطقه داشت و افزود: نیروهای آمریکایی در صحرای مابین سوریه و عراق محاصره‌شده‌اند این‌ها بایستی به فکر خروج سریع خودشان باشند و در مورد بندر الحدیده که راه یمنی‌ها بوده و به عروس دریای سرخ معروف است متأسفانه به‌شدت مورد هجوم آمریکا، فرانسه، انگلیس و عربستان است که با مقاومت سرسختانه و جانانه یمنی‌ها روبرو می‌باشند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه مواد مخدر یک جنگ تمام‌عیار علیه کشور است یادآور شد: شهرستان در مورد شخصی که در بحث مواد مخدر دستگیرشده بود بسیار خوب عمل کرد اما وقتی‌که حکم اعدام وی به دیوان رفت او آزاد شد، این شخص واقعاً مفسد فی‌الارض می‌باشد نمی‌دانم چه دستی در کار است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین