شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

آمار و مشخصات لشکر شکست خورده حامیان قاتلی که شهروند شیرازی را سلاخی کرد

روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل «نوید افکاری» رسانه های ضد انقلاب و افراد معاند با فعالیت در شبکه های اجتماعی قصد ضربه زدن به نظام را داشتند.

شکست سنگین ضدانقلاب در موج سازی علیه نظام در پروژه تطهیر یک قاتل

بعد از آنکه ماشین رسانه ای ضد انقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.

کد خبر:58621 | بازدید: 913
تاریخ انتشار:۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰ ق.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مطرح کرد:

اقدامات محرومیت‌زدایی همه جانبه سپاه در ۱۰۰ دهستان/ ایران در اوج قدرت و عزت است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: ایران در اوج عزت و قدرت بوده و آمریکا در آستانه فروپاشی است.

سردار مرتضی کشکولی در گفت‌وگو با کانون سبحان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۱۰۰ دهستان محروم کشور که دارای ضریب محرومیت بسیار بالا بوده را در دستور کار داده تا به معنای واقعی کلمه با طراز ملی و استاندارد، این مناطق را محرومیت خارج کند.

وی افزود: حوزه زیرساخت، سلامت، فرهنگی، تعلیم و تربیت و اشتغال‌زایی از مؤلفه‌های فعالیت در این مناطق به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن اشاره به اینکه توانمندسازی معلمان روستا در حوزه تعلیم و تربیت را دنبال خواهیم کرد، اظهار داشت: ما شنونده و پاسخگوی آلام مردم دهستان هستیم و باور داریم که گرفتاری مردم، گرفتاری خود ما نیز هست و در راستای رفع آن تلاش خواهیم کرد که در این راستا بخشی از مشکلات را خود ما و بخشی دیگر را با همکاری دولت و سایر نهادها رفع خواهیم نمود.

کشکولی خاطرنشان کرد: در بحث اشتغال‌زایی و اعطای وام، درصدد توانمندسازی بر اساس اقتضای بوم محل از این نظر که مردم منطقه مثلاً گندم‌کار، قالی‌باف، زنبوردار، دامدار و یا … هستند، خواهیم بود به‌طوری‌که کلاس‌های آموزشی مجانی در جهت توانمندی در شغل مورد را برگزار و در بازار فروش محصولات نیز همکاری خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: سرعت کار بسیار مناسب بوده و پایان کار زمانی است که با ضوابط و استانداردهای ملی در هر دهستان به ما بگویند این دهستان محروم نیست، در مورد این فعالیت‌ها استاندار سابق و فعلی استقبال کردند و دکتر خادمی نیز در این مورد گفت که هم‌افزایی خواهیم کرد و دستگاه‌های ذی‌ربط را پای‌کار می‌آوریم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن تأکید بر اینکه تلاش تا رفع محرومیت‌ها ادامه دارد، عنوان داشت: با اصل موضوع محرومیت‌ها در هر جا چه در آفات کشاورزی، چه در آسیب‌های اجتماعی و …درگیر خواهیم شد و تفاوت کار ما با دولت فعلی و سایر دولت‌ها این است که ما مشکل را از خود مردم سؤال می‌کنیم اما در دولت‌ها کارشناسان می‌گویند کدام منطقه چه نیازی دارید.

کشکولی یادآور شد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی شروع خوبی داشته است در تلاش هستیم که سهم مشارکت مردم در راستای رفع مشکلات را افزایش دهیم.

وی سپس در واکنش به حادثه تروریستی اهواز گفت: علیرغم جوسازی‌های فضای مجازی، کشور عزیز ایران در اوج قدرت و عزت است و دشمنان از باب «الغریق یتشبث بکل حشیش» دست می‌اندازند که هرچه به دستشان بیاید بگیرند درحالی‌که چون کاری از دستش برنمی‌آید یک عملیات زشت ضد مردمی و ترور کوری که در همه جوامع محکوم است را انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ضمن اشاره به پیشرفت سطحی و عمقی ایران تصریح کرد: آمریکا در حال فروپاشی است و درصدد است این وضعیت را با عملیات روانی معکوس جلوه دهد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
104994_orig
104991_orig
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.