پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

قرائت طائفه گرایانه از دین به خشونتی وحشتناک منتهی خواهد شد

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قرائت طائفه گرایانه از دین بسیار خطرناک است،گفت: به تجربه تاریخ قرائت طائفه گرایانه توانایی شکل بخشیدن به خشونتی گسترده و وحشتناک به نام دین وگاه منتهی شدن به کشتارهای بی رحمانه و دسته جمعی، و حتی تاریخی و نسلی را دارد.

تصاویر حضور و سخنرانی رهبر انقلاب در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) برای دیدار با مردم داغدار و مصیبت‌زده‌ی کرمانشاه، وارد مناطق زلزله‌زده‌ی این استان شدند.و در جمع مردم سرپل ذهاب سخنرانی نمودند.

کد خبر:31691 | بازدید: 171
تاریخ انتشار:۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۶:۰۹ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

فرماندار کوهدشت:آب آشاميدني كوهدشت جوابگوي نياز همشهريان كوهدشتي نيست.

فردي بيرانوند : بيش از ۲۰ حلقه چاه آهكي و آبرفتي آب شهر را با ۲۵۰ ليتر بر ثانيه تامين مي كنند كه اين ميزان به هيچ وجه جوابگوي نياز همشهريان عزيز نيست.

فردی بیرانوند فرماندار جدید کوهدشت

جلسه كميسيون حفاري شهرستان كوهدشت صبح ديروز به رياست فرماندار شهرستان كوهدشت ، معاونين شركت آبفاي استان و ساير اعضاء ستاد در محل فرمانداري برگزار گرديد .

فردي بيرانوند با تاكيد بر اهميت و ضرورت همكاري و هماهنگي بين دستگاههاي اجرايي شهرستان در اجراي پروژه هاي عمران شهري خواستار همكاري بين دستگاههاي اجرايي براي رفع مشكلات اين پروژه ها گرديد .

وي گفت : يكي از مشكلات شهرستان كوهدشت كمبود آب آشاميدني است ، فردي بيرانوند افزود : بيش از ۲۰ حلقه چاه آهكي و آبرفتي آب شهر را با ۲۵۰ ليتر بر ثانيه تامين مي كنند كه اين ميزان به هيچ وجه جوابگوي نياز همشهريان عزيز نيست و از طرفي نيز بيش از ۳۰% خطوط آبرساني شهر فرسوده و داراي مشكل مي باشند كه همين امر مشكلات ما را دو چندان كرده است .

فرماندار كوهدشت تصريح كرد: به منظور جلوگيري از تبخير آب در فصل گرما ، شهرداري كوهدشت در شب ها نسبت به آبياري فضاي سبز خود اقدام نمايد .

وي خاطرنشان كرد : به منظور برآورد دقيق هزينه آّب بها فضاي سبز شهرداري ، شركت آبفا به صورت مجاني نسبت به نصب كنتور در فضاي سبز اقدام نمايد .

فرماندار كوهدشت با اشاره به اينكه ۴۰ درصد از خطوط فاضلاب شهري اجرا گرديده است گفت : آبفاي شهرستان با همكاري شهرداري مي توانند در زمينه رفع نواقص موجود و تامين آب آشاميدني شهر تلاش نمايند كه انتظار داريم با تعامل و هماهنگي كه بين ادارات شهرستان وجود دارد بتوانيم در زمينه مشكل كم آبي كوهدشت اقداماتي را انجام دهيم و شهرداري در جهت حفاري با آب و فاضلاب همكاري نمايد و هيچ اداره اي حق جلوگيري از اجراي پروژه هاي عمراني را ندارد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین