چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

واکنش الهیار ملکشاهی به بازداشت سعید مرتضوی

الهیار ملکشاهی در واکنش به بازداشت سعید مرتضوی، گفت: همه متهمان در برابر دستگاه قضایی یکسان بوده و برخورد با آنها تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت، داشتن سِمت یا شغل خاص هم مانع برخورد نخواهد شد.

سرگرد کولیوند:حمله به سوریه با هدف فاصله گرفتن ایران از محور مقاومت بود

به گزارش کانون سبحان کوهدشت، سرگرد پاسدار یونس کولیوند مسئول سیاسی سپاه ناحیه کوهدشت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تبیین رویدادهای سیاسی و مسائل منطقه پرداخت و اظهار داشت: حمله تجاوزکارانه آمریکا و …به سوریه علی‌رغم هزینه بسیار بالا نتایج خیلی ناچیزی داشت. وی عنوان کرد: آنچه امروز در منطقه شاهد آن هستیم چیزی نیست مگر […]

کد خبر:33088 | بازدید: 359
تاریخ انتشار:۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۵:۰۱ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب

سردار نقدی:ایجاد صنایع تبدیلی،تولیدی کوچک روستایی، یکی از تأکیدات ویژه ی مقام معظم رهبری می باشد.

به گزارش«کانون سبحان»؛  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه ی ستاد اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی و تصویب قطب های صنایع تبدیلی که پیش از ظهر امروز در سالن کنفرانس فرمانداری کوهدشت برگزار شد؛ گفت: اساس اقتصاد مقاومتی و پیشبرد اقتصاد روی محور تولید می چرخد. سردار نقدی با بیان اینکه کارخانه های متعددی در […]

تصاویر حضور سردار نقدی در کوهدشت لرستان (21)

به گزارش«کانون سبحان»؛  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جلسه ی ستاد اقتصاد مقاومتی با موضوع بررسی و تصویب قطب های صنایع تبدیلی که پیش از ظهر امروز در سالن کنفرانس فرمانداری کوهدشت برگزار شد؛ گفت: اساس اقتصاد مقاومتی و پیشبرد اقتصاد روی محور تولید می چرخد.

سردار نقدی با بیان اینکه کارخانه های متعددی در کشور تعطیل شده اند؛ افزود: با شکل گیری اقتصاد مقاومتی، تسهیلاتی برای ایجاد اشتغال در دسترس تولیدکنندگان قرار گرفت.

وی، ایجاد نزدیک به۲۰۰ هزار شغل را از نتایج اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: ایجاد این اشتغال ها بدون تحمیل باری بر دولت صورت گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه با طرح های اقتصاد مقاومتی بین ۱۰ تا ۴۰ درصد و بلکه در برخی طرح ها بیش از ۴۰ درصد، افزایش تولید صورت گرفته؛ خاطرنشان کرد: این طرح های با اقتصاد مقاومتی، هیچ گونه اثری از تورم را به دنبال نداشته است.

سردار نقدی، مهارت در تولید را یکی از راه های افزایش بازدهی اشتغال دانست و اظهار کرد: ایجاد صنایع تبدیلی کوچک روستایی، یکی از تأکیدات ویژه ی مقام معظم رهبری است.

وی بیان داشت: در اغلب شهرها، زایدات دورریختنی از محصولات به نسبت کلان وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم محصولات اولیه را به محصولاتی فرآوری شده تبدیل کنیم؛ زمان ماندگاری محصول هم افزایش پیدا می کند.

سردار نقدی تصریح کرد: صنایع تبدیلی قابلیت این را دارد که میلیون ها تُن ثروت در حال از دست رفته را احیا کند.

گفتنی است در این جلسه، پیرامون ایجاد صنایع تبدیلی و هم چنین عملیاتی نمودن طرح های اقتصاد مقاومتی در شهرستان کوهدشت به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

 انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین