شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

در بدرقه شهردار تهران!

کانون سبحان/سرویس سیاسی:این روزها شورای عالی اصلاح طلبان با این استدلال که تهران،  ویترین سیاست ایران است و هر شکستی در خیابان بهشت می‎تواند موقعیت اصلاحات را در انتخابات آینده با خطر جدی مواجه کند؛  خروج  شهرداری تهران از وضعیت کنونی و ورود   به بازی ای  کم هزینه تر را دنبال می کند. از انتخاب […]

آیت الله مبلغی: کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک تفاهم کنند/ نباید با ” تصورات و دیدگاه های خودساخته پیرامون واقعیت ها” به سراغ نص رفت

رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس با اشاره به ضرورت اجماع و اتحاد حقوقی کشورهای اسلامی برای مقابله با جرائم مشترک گفت: کشورهای اسلامی باید نشست های مشترکی را برای رسیدن به تفاهم جهت مقابله با جرائم مشترک که تهدیدی برای همه عالم اسلام است، داشته باشند.

کد خبر:34517 | بازدید: 261
تاریخ انتشار:۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۵۰ ب.ظ
پرينت خبر: چاپ مطلب
استاندار لرستان مطرح نمود؛

«سرکوه ضرون»شهرستان کوهدشت از مناطق محروم نیازمند توجه و محرومیت زدایی

به گزارش کانون سبحان به نقل از مهر؛ هوشنگ بازوند صبح پنج شنبه در جلسه توسعه روستاهای لرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار شد به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: با اقدامات و برنامه ریزی های […]

به گزارش کانون سبحان به نقل از مهر؛ هوشنگ بازوند صبح پنج شنبه در جلسه توسعه روستاهای لرستان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار شد به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: با اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته ما مطالبات مردم لرستان به هیئت دولت منتقل کرده ایم.

وی با اشاره اینکه معاون اول رئیس جمهور سه بار به استان لرستان سفر کرده اند گفت: همچنین طی دولت تدبیر و امید به صورت متوسط هر ۱۵ روز یک بار شاهد حضور یک وزیر دولت تدبیر و امید در استان لرستان بوده ایم.

استاندار لرستان همچنین به توجه ویژه رئیس جمهور به مناطق روستایی لرستان اشاره کرد و بیان داشت: ایشان اولین دیدار خود با جامعه روستایی را در استان لرستان داشتند و این امر نشان دهنده توجه دولت به لرستان است.

بازوند در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت محرومیت زدایی از ۹ منطقه استان لرستان تصریح کرد: در این راستا امیدواریم که با توجه ویژه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری این امر در لرستان محقق شود.

وی «تخته جان» در شهرستان پلدختر، «قلایی» در شهرستان الشتر، «کاکاوند» در شهرستان نورآباد، «ذلقی» در شهرستان الیگودرز، «زز و ماهور» در شهرستان الیگودرز، «شاهیوند» در شهرستان دوره چگنی، «پاپی» در شهرستان خرم آباد و «سرکوه زرون» در شهرستان کوهدشت را از جمله این مناطق محروم نیازمند توجه و محرومیت زدایی عنوان کرد.

استاندار لرستان با تاکید بر  اینکه امیدواریم در قالب یک برنامه سه ساله شاهد رفع محرومیت ها در این مناطق باشیم که این امر نیازمند همکاری و توجه ویژه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری است.

انتهای پیام/

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

rah
2015-04-27_132103
ogat94
104994_orig
104991_orig
2015-04-19_130338
2015-06-26_055049
2015-06-29_234100
2015-11-16_000503
2015-11-24_095018
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به "کانون فرهنگی و هنری سبحان مسجد جامع کوهدشت"می باشد.
طراحی: دیــــزاین